Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o Black Friday w jotex.pl

24 listopada 2023 r. to dzień największych wyprzedaży w roku - Black Friday. W Jotex z okazji Black Friday kupisz meble i dekoracje w fantastycznych cenach przez cały tydzień. Skorzystaj z niezliczonych ofert, kampanii i przecen przez cały czas trwania promocji Black Week.

0
days
:
0
hours
:
0
min
:
0
sec

Kiedy zaczyna się Black Friday w Jotex?

W Jotex zaczynamy świętowanie już w poniedziałek, 20 listopada. Każdego dnia, przez cały tydzień, będziemy Cię zapraszać na nowe kampanie i przeceny na wystroje wnętrz. Nasze najlepsze promocje na meble i dekoracje zachowamy jednak na Black Friday, 24 listopada. Jeśli zdążysz, wiele produktów będzie również dostępnych w niskich cenach jeszcze przez cały Black Weekend.

Jakie oferty pojawią się w Black Week?

W Jotex, przez cały okres trwania kampanii Black Week, znajdziesz wspaniałe promocje na niezliczoną ilość produktów do wystroju wnętrz. Nie przegap i znajdź meble i dekoracje dla całego domu, od salonu i pokoju dziecięcego po świąteczne prezenty i ozdoby adwentowe. Czy chcesz wiedzieć, jakie promocje będą dostępne każdego dnia? Odwiedź nasz profil w mediach społecznościowych i zapisz się do newslettera.