Jesteśmy marką działającą w obrębie wystroju wnętrz, która tworzy współczesne trendy. Nasza historia rozpoczęła się w 1963 r. i opiera się na potrzebie znalezienia osobistego środka wyrazu. Na tym, że dom, tak samo jak życie, podlega ciągłym zmianom. Niezależnie więc od tego, czy podążasz za trendami, czy tworzysz własne, sklep Jotex jest miejscem dla Ciebie. Nieważne również, jak wygląda Twój dom.


Jako nowy klient w naszym sklepie otrzymujesz


40% rabatu* na najdroższy produkt


w pierwszym zamówienie, kiedy zarejestrujesz u nas swoje konto.

*Warunki: Dotyczy nowych klientów. Nie łączy się z innymi ofertami, przecenami i promocjami. Nie dotyczy kart podarunkowych, produktów oznaczonych „Deal!”, „Outlet”, „BASIC”, „Tailormade” lub „Limited Edition”. Jednorazowa oferta dla każdego klienta.


Rabat naliczany jest w kasie automatycznie po wyrażeniu zgody na przyjęcie naszej oferty, która została przygotowana specjalnie dla Ciebie na podstawie Twoich wcześniejszych zamówień, przeglądanych produktów oraz wcześniejszych odwiedzin na stronach Jotex, jak również na podstawie ogólnych kampanii marketingowych i przesłana do Ciebie za pomocą sms-a lub poczty elektronicznej. Rabat obowiązuje na pierwsze zamówienie, nie będzie aktywny przy kolejnych zakupach. W przypadku użycia innego kodu rabatowego, oferta dla nowych klientów nie będzie aktywna, ponieważ ta oferta nie łączy się z innymi promocjami. W przypadku rezygnacji z innej oferty kod rabatowy dla nowych klientów zostanie przesłany do Ciebie ponownie i będzie aktywny tylko dla pierwszego zamówienia.