zrownowazonyrozwoj jak to robimy

Współpracujemy z różnymi instytucjami certyfikującymi, aby sprawdzić, czy nasze produkty są identyfikowalne i spełniają wysokie standardy. Różne certyfikaty określają różne wymagania, ale wspólnym ich mianownikiem jest to, że produkty muszą być sprawdzane, kontrolowane i spełniać warunki określone przez certyfikaty.

Dowiedz się więcej.

 zrownowazonyrozwoj jak to robimy

GOTS


GOTS to międzynarodowy certyfikat dla ekologicznych włókien tekstylnych, które spełniają zarówno wymagania społeczne, jak i środowiskowe. Certyfikat GOTS oznacza, że cały proces, począwszy od uprawy, poprzez zbieranie, obróbkę i produkcję, jest kontrolowany. Oznacza on także, że dla osób pracujących przy uprawach i w fabrykach zapewnione są odpowiednie warunki pracy.OCS


OCS lub Organic Content Standard to międzynarodowy dobrowolny standard, który określa wymagania dla instytucji certyfikujących, które wydają certyfikaty dla ekologicznych środków produkcji oraz dla ich identyfikowalności. Głównym celem standardu OCS jest zwiększenie ekologicznych upraw.  • OCS weryfikuje zawartość włókien organicznych.
  • Certyfikacja zapewnia identyfikowalność całego procesu, poczynając od uprawy po produkcję końcową.
  • Certyfikacja kontroluje każdy etap w łańcuchu dostaw.
  • Jedynie produkty, które spełnią wszystkie warunki, mogą otrzymać certyfikat OCS.