- Deal
AVIGNON chodnik 80x200 cm
Ręcznie tkany chodnik z naturalnej juty z plecionymi czarnymi paskami i czarnymi frędzlami. Juta to naturalny materiał o rustykalnym charakterze, który tworzy przyjemną, swobodną atmosferę. Dywan ma filcowy podkład, który zapewnia miękkość i stabilność. Ręcznie wykonany dywan to eleganckie rękodzieło, więc każdy egzemplarz jest unikalny. Ten podłużny dywan często sprawdza się w korytarzach, a może nawet w pomieszczeniu gospodarczym? Grubość 1 cm. 2200 g/m².
Materiał: 100% juta.
Wymiary produktu: 80x200 cm.
Konserwacja: Odkurzać regularnie końcówką bez szczotki. Plamy wycierać lekko wilgotną szmatką. Poddać profesjonalnemu czyszczeniu.
Wskazówki/rady: Od czasu do czasu obracaj dywan, aby uzyskać równomierne przetarcie. Pod wpływem bezpośredniego słońca dywan może płowieć.
Numer artykułu: 1741506-01-29
- Szerokość 80 cm
- Formularz Prostokątny
- Wysokość 0.1 cm
- Długość/głębokość 200 cm
- Jakość materiału 100% Juta
Wybierz jedną z poniższych metod płatności:
- Zapłać kartą
- Zapłać szybkim przelewem online lub BLIKiem
- Paypal
Rozszerzona polityka zwrotów
Kupuj prezenty świąteczne w ciszy i spokoju. Przedłużamy prawo do zwrotu wszystkich naszych produktów do 2026-01-31*.
*Dotyczy całej naszej oferty z wyjątkiem produktów oznaczonych jako "Tailormade".
Tak sądzą inni
Ocena 5 z 5 Zweryfikowany klientChodnik AVIGNON
Bardzo ładny chodnik z juty!! Mam go w mojej łazience! Dodatkowy plus za szybką dostawę 🚚
Britt K — 2025-02-14
Zgłoszono
Ocena 5 z 5 Zweryfikowany klientŚwietny
Dobry pod każdym względem
Cecilia J — 2024-06-06
Zgłoszono