AVIGNON dywan z juty 200x300 cm
1139,40 PLN
1899 PLN
W magazynie Dostawa w ciągu 5-7 dni roboczych
72,99 PLN
55,47 PLN
Ręcznie tkany dywan z naturalnej juty z plecionymi czarnymi paskami i czarnymi frędzlami. Juta to naturalny materiał o rustykalnym charakterze, który tworzy przyjemną, swobodną atmosferę. Dywan ma filcowy podkład, który zapewnia miękkość i stabilność. Ręcznie wykonany dywan to eleganckie rękodzieło, więc każdy egzemplarz jest unikalny. Grubość 1 cm. 2200 g/m².
Materiał: 100% juta.
Wymiary produktu: 200x300 cm
Konserwacja: Odkurzać regularnie końcówką bez szczotki. Plamy wycierać lekko wilgotną szmatką. Poddać profesjonalnemu czyszczeniu.
Wskazówki/rady: Od czasu do czasu obracaj dywan, aby uzyskać równomierne przetarcie. Pod wpływem bezpośredniego słońca dywan może płowieć.
Numer artykułu: 1741507-01
- Szerokość 200 cm
- Formularz Prostokątny
- Wysokość 0.1 cm
- Długość/głębokość 300 cm
- Jakość materiału 100% Juta
Wybierz jedną z poniższych metod płatności:
- Zapłać kartą
- Zapłać szybkim przelewem online lub BLIKiem
- Paypal
Rozszerzona polityka zwrotów
Kupuj prezenty świąteczne w ciszy i spokoju. Przedłużamy prawo do zwrotu wszystkich naszych produktów do 2026-01-31*.
*Dotyczy całej naszej oferty z wyjątkiem produktów oznaczonych jako "Tailormade".