LIMONATA serwetka, 4 sztuki
Niedostępny
4 serwetki z mieszanki bawełnianej z domieszką lnu nadającego tkaninie sztywności. Serwetki mają nadrukowany inspirujący wzór owoców cytrusowych i zielonych liści, który nadaje całości świeżego charakteru.
Współpracujemy z Better Cotton Initiative, aby poprawić warunki upraw bawełny na całym świecie. BCI to globalna organizacja non-profit, która szkoli hodowców bawełny w zakresie metod bardziej zrównoważonej uprawy i działa na rzecz bardziej wydajnego wykorzystania wody i zmniejszenia zużycia pestycydów. BCI zapewnia rolnikom bawełny lepsze warunki społeczne, ekonomiczne i środowiskowe. Kupując ten produkt, wraz z Jotex wspierasz odpowiedzialną uprawę bawełny. Nie oznacza to, że produkt wykonany jest z możliwej do zidentyfikowania bawełny Better Cotton.
Materiały: 85% bawełna i 15% len.
Wymiary produktu: 42x42 cm.
Konserwacja: Prać w 40°. Kurczliwość max 5%.
Wskazówki/rady: Zapoznaj się z naszymi uroczymi seriami z tego samego materiału, które pasują do siebie nawzajem i tworzą razem zachwycającą mieszankę wzorów. Skomponują się pod kątem odcieni oraz wzorów. Zobacz również LOU, ALOIDE i AIME.
Numer artykułu: 1673917-01
- Szerokość 42 cm
- Wysokość 42 cm
- Jakość Tkany
- Jakość materiału 85% Bawełna, 15% Len
Wybierz jedną z poniższych metod płatności:
- Zapłać kartą
- Zapłać szybkim przelewem online lub BLIKiem
- Paypal
Tak sądzą inni
Ocena 5 z 5 Zweryfikowany klientKuchnia
Dobra jakość i wzór.
Martina G — 2023-07-19
Zgłoszono